Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!   
 
Anaokulumuz 2-6 Yaş arası çocuklar için Hizmet vermektedir.


Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

Değiştirilebilir içerik alanı

Destekleyici Programlar

DEĞERLER VE KARAKTER EĞİTİMİ

Çocukların; mutlu, sağlıklı ve birbirine değer veren bireyler olarak yetişmesinde “Yaşanan Değerler” ile ilgili çalışmalara yer veriyoruz. Bu çalışmalarda cesaret, sorumluluk, adalet, erdemlilik, temkinli olma gibi değerlerin temel yapı taşlarını oluşturacak nitelikte aktiviteler hazırlanmaktadır. Tüm bu çalışmaların neticesinde çocuklarımızın çevrelerine karşı farkındalıklarını arttırmayı,  sosyal sorumluluk bilincini yerleştirip, geliştirmeyi amaçlıyoruz.

PORTFOLYO

Çocuğun eğitim-öğretim yılı içerisindeki değişimi ve gelişiminin kaydedilerek sergilenmesidir. Çocuğun yıl boyunca katıldığı çalışmalardan kendi isteği doğrultusunda seçilmiş olanların yanı sıra çeşitli zamanlarda çekilmiş fotoğraflarının, öğretmenin ve arkadaşlarının çocukla ilgili duygu, düşüncelerinin yer aldığı ve dönem sonunda veliye bir sergi ile tanıtılan çalışmaların bütünüdür.

PARMAK YAZILARI

PARMAK YAZILARI çocukların yazı öncesi ve yazı becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış müzik ve harekete dayalı bir programdır. Parmak yazıları; hareket, müzik, ritm, şarkılar, oyunlar, hikâyeler, rol değişimleri gibi çeşitli egzersizleri içerir.

Keyifli uygulamalar, çarpıcı zenginlikte egzersizlerle dikkat çekici sonuçlara ulaşılır. Bu egzersizler kum, kil, çamur, traş köpüğü, sabun, boya, tebeşir, kalem, su, sünger gibi değişik materyaller kullanarak yapılabilir.